Gumowy dywanik do bagaznika Skoda Fabia II Hatchback od 2006-2014R

Kod: 4214
Brak oceny
99 zł
dostępny (2 szt)
Możemy doręczyć do:
18.7.2019

GUMOWY DYWANIK DO BAGAŻNIKA

Skoda Fabia II Hatchback od 2006-2014R

CECHY:

  • Gumowa wanna ma precyzyjny kształt
  • Dopasowany oryginalnie pod model samochodu
  • Krawędzie dywanika przylegają idealnie do bocznych ścian bagażnika
  • Powierzchnia gumowej tacki ma szorstki, antypoślizgowy wzór
  • Latwe do utrzymania w czystości: wystarczy przetrzeć szmatką lub spłukać wodą

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

Mata służy do ochrony bagażnika samochodu i jest zawsze wykonana dla konkretnego typu pojazdu i modelu. Maty do bagażnika wykonane są z gumowego materiału, który ma specyficzne właściwości - elastyczność, lekkość i wysoką trwałość. Dostarczane są w kolorze czarnym.

Gumowe maty mają podwyższoną krawędź na całym obwodzie, aby zapobiec przedostawaniu się cieczy lub sypkich materiałów poza matę ochronną. Dla modeli samochodów, które mają krawędź bagażnika równo z jego dolną częścią, gumowa mata nie ma w tej części podniesionej krawędzi, aby nie przeszkadzała podczas załadunku i rozładunku. Ponadto, mają powierzchnię anty-poślizgową, która w pewnym stopniu utrzymuje stabilność i zapobiega przesuwaniu się załadowanych rzeczy.

Maty są łatwe w utrzymaniu, można je zmywać wodą. Czyszczenie najlepiej wykonywać poza pojazdem. Można je bardzo łatwo wyjąć z bagażnika. Dzięki gumowej macie nie musisz się już martwić się o sprzęt do pracy, artykuły ogrodowe, sprzęt zimowy, z którego kapie woda i inne. Twój bagażnik zawsze pozostanie czysty!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: